KrásaOstatní

Trend na léto: bralette – krajkové spodní prádlo

Bralette neboli krajkové spodní prádlo je velmi populární na sociálních sítích, Instagramu, Pinterestu, aj. Objevuje se jako nová módní vlna, která s sebou přináší lehkost a svobodu. Odvážné dívky se nebojí vzít si jen krajkovou podprsenku nebo korzet a vyjít tak do ulic. Bralette se však musí umět kombinovat.

Trend-Bralette-Lace-Underwear-That-You-Must-Not-Hide-220x162Nádech elegance tak musí být zachován i v ostatním druhu oblečení, který si ten den vezmete na sebe. I když se v podstatě jedná o druh spodního prádla, nenavlékají se na něj žádné další vrstvy oblečení, žádné tričko ani šaty, zkrátka a jasně „jen tak“, s přimhouřením oka rozepnutá vlající košile, kde zůstane zachována vzdušnost konceptu.

Jediné, co už pak musíte zvážit je správný výběr spodního dílu oblečení. Hodí se k němu zejména kraťasy, sukně, kalhoty nebo džíny – vše s vysokým pasem, jelikož bralette je krátké. Vynikne tak přechod mezi břichem a boky. Korzet vám navíc ubere i pár centimetrů v pase.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button