Babské radyPřírodní léčbaReceptyZdraví

Už jste slyšeli o odvaru z banánu? Měli byste ho rozhodně vyzkoušet

Dnešní generace je poznamenaná neustálým stresem, napětím a vyčerpáním. V důsledku toho často trpíme nespavostí, depresemi a únavovým syndromem. Neschopnost uvolnit se a relaxovat je rizikovým faktorem, který vede k řadě nemocí.

Dokonce i některé léky, které bereme v dobré vůli, že nám pomohou, v konečném důsledku spíše způsobují potíže, než naopak. Jedním z typických vedlejších účinků řady běžných léků je právě nespavost, často doprovázená i střevními a žaludečními obtížemi.

Jak tento problém řešit? Léky proti nespavosti? Omyl -existuje jednoduchá přírodní cesta! Připravte si odvar z banánů, která vám zaručeně pomůže. Proč? Banán a jeho slupky jsou plné draslíku a hořčíku, tedy přesně těch látek, které podporují schopnost relaxace a regenerace.

Poznámka! Ujistěte se, že k výrobě tohoto odvaru používáte jen 100 % bio banány. Ty nejsou ošetřeny nebezpečnými chemikáliemi a pesticidy.

Připravte si:

  • 1 bio banán
  • malý hrnec vody
  • skořici

Postup:

  1. Odřízněte oba konce banánu a střed vložte do vroucí vody.
  2. Vařte po dobu 10 minut.
  3. Odvar nalijte do hrnku a dochuťte skořicí.
  4. Pijte hodinu před spaním.

Odvar způsobí, že tělo automaticky přejde do klidového režimu a navodí pocity odpočinku. Rychleji pak usnete a po spánku budete svěží a odpočatí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button