Spolupráce

Využijte velikonoční volno a vyrazte relaxovat do lázní

Jarní počasí doslova láká k tomu vrazit někam na výlet, trochu načerpat energii a zažít nějaké příjemné zážitky. Pokud si nechcete v práci plýtvat dovolenou, může být ideálním termínem pro krátké volno velikonoční prodloužený víkend, který nás v dubnu čeká. A kam vyrazit? Co takhle zkusit letos netradiční Velikonoce v lázních? Spojíte příjemnou relaxaci a ozdravné procedury s prohlídkou krásných lázeňských míst, kterých máme v Česku skutečně požehnaně.

Lázně Poděbrady

Tyto lázně se pyšní více než stoletou tradicí a nabízí skutečně velmi příjemné prostředí, nádherné procházky po kolonádě, ale také možnost objevovat stylové kavárničky nebo si užít trochu kultury. Lázně Poděbrady jsou ideálním místem, kam vyrazit za poklidnou dovolenou, díky které načerpáte spoustu nové energie. I přestože se významně zaměřují zejména na léčbu kardiovaskulárních chorob či nemocí pohybového aparátu, klidně sem můžete vyrazit i na preventivní či relaxační pobyt. Lázně jsou dobrou volbou pro každého, nejen pro seniory.

Lázně Bělohrad

Toto nádherné městečko v Podkrkonoší je známé především díky slatinné rašelině, která se zde využívá k léčebným účelům. Načerpat energii ale můžete nejen díky procedurám, ale také třeba díky vycházkám okolní malebnou přírodou. Pokud milujete i trochu historie, rozhodně nevynechte zříceniny hradů Kumburk a Bradlec a vychutnejte si množství turistických tras v okolí, které vás lákají na výlet. Lázně Bělohrad jsou prostě místem, kde se snoubí síla přírody a komfortní relaxace.

Načerpejte sílu

Lázeňský pobyt se nehodí jen pro ty, kdo řeší nějaké zdravotní potíže. Nabízí řadu programů pro všechny, kdo jednoduše chtějí odpočívat a vychutnat si relax na krásném místě. Velikonoce jsou pro takový krátký ozdravný výlet jako stvořené, tak neváhejte vyrazit a rezervujte si svůj velikonoční pobyt v lázních co nejdříve, aby vás někdo nepředběhl.

Zdroj obrázku: Pixabay

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button