KrásaRecepty

Vyzkoušejte čistě přírodní masky na ruce – budou vypadat mladší a zbavíte se pigmentových skvrn

Naše ruce jsou každodenně vystavovány mnoha zátěžovým zkouškám – chlad, voda, chemické prostředky, špína, mechanické oděrky a mnoho dalších. Ruce pak trpí, jsou popraskané, začervenalé, vrásčité a mohou na nich vznikat nevzhledné pigmentové skvrny. S našimi přírodními maskami vrátíte svým rukám mladistvý vzhled!

Mnoho lidí investuje horentní sumy do drahých krémů nebo profesionálního kosmetického ošetření. Často ale s mizivými výsledky. Zapomeňte na chemie a spolehněte se na přírodu. Naše dvě 100 % přírodní masky vám ušetří peníze a navrátí vám ztracenou krásu vašich rukou.

Pomerančovo-medová maska

Budete potřebovat:

  • 3 polévkové lžíce pomerančového džusu
  • 2 polévkové lžíce organického medu
  • 1 polévkovou lžíci cukru
  • 1/2 citrónu

Jak na to?

Smíchejte pomeranč, med a cukr v jedné misce. Poté do směsi ponořte polovinu citrónu a nechte odstát. Trochu směsi aplikujte na ruce a pomocí citrónu je třete po dobu několika minut. Přípravek nechte zaschnout a poté otřete vlhkým hadříkem. Opakujte několikrát týdně.

Rýžovo-máslová maska

Připravte si:

  • 3 polévkové lžíce pomerančového džusu
  • 3 polévkové lžíce rýžové mouky
  • 4 polévkové lžíce bambuckého másla
  • 1/2 polévkové lžíce 5% peroxidu vodíku

Jak na to?

Rýžovou mouku důkladně promíchejte s peroxidem vodíku. Poté zapracujte další přísady. Masku aplikujte na čisté ruce a nechte působit půl hodiny. Poté opláchněte vlažnou vodou.

Po použití obou masek ruce řádně hydratujte. Dobrou službu udělá i obyčejný olivový olej nebo bambucké máslo.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button