HubnutíPřírodní léčba

Zázrak ze zahrádky! Zhubnete více než 5 kilo za týden!

To zní skoro neuvěřitelně, že? Ale za zkoušku nic nedáte! Tato úžasná bylinka, kterou máme téměř každý na zahrádce umí skutečné zázraky. Běžně ji používáme, ale pouze v malých množstvích, takže se její účinky nemohou projevit naplno.

Není to však ani zdaleka jen redukce hmotnosti, se kterou nám může pomoct. Ale i mnoho dalších zdravotních obtíží, které jsou s nadváhou spojeny. Konec napínání – o jakou bylinku se jedná? Je to petržel!

Jak nám pomůže?

Petržel především působí jako silné diuretikum. Odvádí tedy z těla nadbytečné tekutiny a ulevuje našim ledvinám. Nadváha je totiž často doprovázena vyšším zavodněním organismu.

S přebytečnými tekutinami se s těla odplavuje i řada toxických látek, které blokují správnou funkci metabolismu. Petržel tak pomáhá doslova nakopnout metabolismus a udržet ho v dobrém formě už napořád.

Budete se tak celkově cítit plni energie, svěží a i pozitivně naladění.

To však zdaleka není vše! Kromě hubnutí vám vám petržel pomůže s celou řadou dalších zdravotních obtíží. A to zejména díky svému vysokému obsahu nejrůznějších vitamínl a minerálů. Obsahuje například vitamín C, kyselinu listovou vitamín B12, K a A.

Kromě toho vašemu tělu pomůže takto:

 • podporuje reakce imunitního systému
 • uklidňuje a léčí imunitní systém
 • zlepšuje krevní tlak
 • chrání srdce
 • posiluje kosti
 • zmírňuje bolesti kloubů
 • zabraňuje vypadávání vlasů
 • podporuje trávení
 • zmírňuje následky chemoterapie

Vraťme se ale k tomu, jak znásobit účinky petržele při hubnutí. Následující procedura slibuje skutečně ohromující výsledky – až 5 kg váhy dolů za pouhý týden! Je to úplně jednoduché – stačí si z petržele připravit čaj.

Příprava a užívání:

 1. Do konvice dejte 5 polévkových lžic petrželové natě a zalijte 1l vroucí vody.
 2. Nechte 20 minut louhovat.
 3. Poté vodu sceďte a čaj pijte v průběhu celého dne.

Pozor si však dejte, pokud trpíte problémy s ledvinami nebo močovými cestami. Nadměrné vylučování vody by mohlo tyto potíže ještě zhoršit. Podobně jako i u jiných léčebných kůr platí, že nic se nemá přehánět. 1l denně je pro hubnutí naprosto dostačující a lepších výsledků s větším množstvím čaje nedosáhnete. Můžete si spíš poškodit své zdraví.

 

 

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button