OstatníRady a tipy

Zbavte se bradavic (papilomavirů) přírodní cestou

Bradavice způsobené papilomaviry jsou velmi nepříjemným problémem, který se nedá přehlížet. Rozeznáváme kolem 100 druhů papilomavirů a zhruba 30 z nich způsobuje bradavice. Ne všechny jsou nebezpečné, ale u všech bychom měli dbát na co nejrychlejší odstranění. Pokud jste zaznamenali přítomnost bradavic, návštěva kožního lékaře je zřejmě jednou z prvních myšlenek, které vás napadly.

480px-Papilloma_Virus_(HPV)_EM

Pro odstranění většiny druhů bradavic není návštěva lékaře nutná, existují vysoce účinné přírodní metody, jak se lze bradavic zbavit bez zbytečných chemických přípravků nebo chirurgického zákroku. U bradavic platí pravidlo, že je potřeba začít s léčbou okamžitě, papilomaviry jsou velmi snadno přenosné a to jak po vlastním těle, tak i na další osoby.

Léčba papilomu hadím mlékem nebo vlaštovičníkem

Při léčbě papilomaviru se skvěle osvědčil vlaštovičník. Nejlepší metodou je aplikace vlaštovičníku přímo na bradavici a to nejlépe 3-4x v intervalu 2-3 minut. Tento postup je zapotřebí provést 2-3x za den. Pokud je léčba takto intenzivní, tak přinese maximální výsledky a bradavici doslova vyhubí. Pro léčbu bradavic je rovněž vhodný pryšec chvojka. Tato rostlina je často známá pod synonymem “hadí mléko“. Své jméno si vysloužila proto, že se jedná o jedovatou rostlinu, při použití na bradavice se ovšem stane skvělým pomocníkem v nouzi.

Vlaštovičník

Bramborová šťáva na léčení bradavic

Bramborová šťáva dokáže rovněž pomoci v boji s touto infekcí. Ačkoliv se o tom příliš nemluví, čerstvá bramborová šťáva je plná vitamínů A, C a B. Dále také obsahuje fosfor, vápník, železo, draslík, zeaxantin, bílkoviny a dostatek vlákniny. Účinky bramborové šťávy byly objeveny již dávno, obsažené látky dokáží zastavit aktivitu infekcí a léčit je. Pro léčbu jsou nejvhodnější červené brambory.

Jak šťávu z brambor získat:

Získání bramborové šťávy není složité. Připravte si brambory, omyjte je a následně je na jemno nastrouhejte. Nastrouhané brambory umístěte do čisté gázy a šťávu přes ní vymačkejte. Bramborovou šťávu užívejte 2x denně. Ideální je vypít 100 ml šťávy půl hodiny před jídlem. Při rozsáhlejších potížích užívejte šťávu po dobu 2 měsíců. Kromě kožních infekcí je šťáva vhodná při léčbě rakoviny, žaludečních vředů a onemocnění jater.

agriculture-72254_960_720

Ricinový olej pro léčbu papilomaviru

Ricinový olej je v boji proti papilomavirům, a bradavicím všeobecně, velmi užitečným pomocníkem. Obsahuje kyselinu, která dráždí bradavice tak dlouho, dokud zcela nevyschnou. Pro dosažení maximálního účinku naneste ricinový olej přímo na bradavice a na kůži kolem nich. Tento postup opakujte každé ráno a večer. Hlavní účinek přichází obvykle po 3-4 týdnech užívání.

800px-Arabia_Steamboat_Museum_-_Kansas_City,_MO_-_DSC07290

Vysušení bradavice pomocí čpavku

Pro likvidaci bradavic čpavkem budete potřebovat amoniak a kosmetické tyčinky. Konec kosmetické tyčinky namočte v amoniaku, následně ho přitiskněte přímo na bradavici a to na dobu 5-6 sekund. Dejte pozor, aby se amoniak nedostal do kontaktu s okolní kůží.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button