JídloRady a tipy

Zdravý stravovací plán: detoxikační potraviny

Názorů na vakcíny je mnoho. Můžete si říkat co chcete, ale realita je taková, že tyto vakcíny obsahují vysoké množství chemických substancí, těžkých kovů a jiných látek, které zatěžují náš organismus. Jak to provést, aby nedocházelo ke hromadění kovů v těle? Měli byste dodržovat zdravý stravovací plán, který provede kompletní detoxikaci těla.

V tomto článku vám ukážeme nejlepší detoxikační potraviny, které jsou velmi užitečné a prospěšné pro celý lidský organismus. Napíšeme vám také recept na rychlý a efektivní detox. Vaše tělo bude chráněno před toxiny a těžkými kovy.

Zelenina

detoxikačníSyrová zelenina je nejlepším zdrojem detoxikačních a léčivých látek. Mezi nejvíce doporučovanou zeleninu patří artyčoky, chřest, řepa, brokolice, zelí, květák, cibule, růžičková kapusta a listová zelenina. Zelenina obsahuje důležité minerály, vitamíny a antioxidanty. Jsou užitečné při detoxikaci těla.

 

Bylinky a koření

Stejně jako zelenina i bylinky obsahují vysoké množství antioxidantů, které pomáhají očistit tělo od všech škodlivých toxinů. Mezi účinné bylinky a důležité koření pro zdravou stravu řadíme česnek, zázvor, kurkumu, skořici, petržel, koriandr a oregano. Petržel a koriandr jsou obzvláště užitečné, a proto bychom na ně v jídelníčku opravdu neměli zapomínat.

Ovoce

Samozřejmě, že je ovoce plné vitamínů, ale některé jich obsahuje méně a jiné zase více. Grepy a citróny jich mají obzvláště velké množství.

Jaké potraviny eliminovat

V neposlední řadě byste měli znát potraviny, které je třeba odstranit z jídelníčku, abyste do organismu nedostali další zbytečné toxiny. Mezi tyto suroviny řadíme alkohol, kofein a jednoduchý cukr.

Každodenní detox

Jak jsme řekli výše, v tomto článku vám nabídneme, jak co nejefektivněji detoxikovat tělo. Nejlepší způsob, jak se vším začít je tento:

Na detox bude potřebovat následující ingredience:
  • 3,5 litru destilované vody
  • 1 šálek organického brusinkového džusu
  • 3 bio citróny
  • trochu stévie pro lepší chuť

Nejdříve vymačkáme šťávu z citrónů a potom spolu s brusinkovým džusem smícháme ve vodě. Pokud vám bude nápoj připadat moc trpký, máte po ruce stévii.

Každý den se snažte vypít celé 4 litry nápoje. V tom pokračujte deset dní. Nápoj je velmi účinný při očistě jater, ledvin a oběhového systému.

Vyzkoušejte tento účinný detox ještě dnes a odstraňte z těla škodlivé toxiny a těžké kovy.

Zdroj

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button