Jídlo Návod

Zdravý stravovací plán: detoxikační potraviny

Profilový obrázek
Napsáno od Karla Líbalová

Názorů na vakcíny je mnoho. Můžete si říkat co chcete, ale realita je taková, že tyto vakcíny obsahují vysoké množství chemických substancí, těžkých kovů a jiných látek, které zatěžují náš organismus. Jak to provést, aby nedocházelo ke hromadění kovů v těle? Měli byste dodržovat zdravý stravovací plán, který provede kompletní detoxikaci těla.

V tomto článku vám ukážeme nejlepší detoxikační potraviny, které jsou velmi užitečné a prospěšné pro celý lidský organismus. Napíšeme vám také recept na rychlý a efektivní detox. Vaše tělo bude chráněno před toxiny a těžkými kovy.

Zelenina

detoxikačníSyrová zelenina je nejlepším zdrojem detoxikačních a léčivých látek. Mezi nejvíce doporučovanou zeleninu patří artyčoky, chřest, řepa, brokolice, zelí, květák, cibule, růžičková kapusta a listová zelenina. Zelenina obsahuje důležité minerály, vitamíny a antioxidanty. Jsou užitečné při detoxikaci těla.

 

Bylinky a koření

Stejně jako zelenina i bylinky obsahují vysoké množství antioxidantů, které pomáhají očistit tělo od všech škodlivých toxinů. Mezi účinné bylinky a důležité koření pro zdravou stravu řadíme česnek, zázvor, kurkumu, skořici, petržel, koriandr a oregano. Petržel a koriandr jsou obzvláště užitečné, a proto bychom na ně v jídelníčku opravdu neměli zapomínat.

Ovoce

Samozřejmě, že je ovoce plné vitamínů, ale některé jich obsahuje méně a jiné zase více. Grepy a citróny jich mají obzvláště velké množství.

Jaké potraviny eliminovat

V neposlední řadě byste měli znát potraviny, které je třeba odstranit z jídelníčku, abyste do organismu nedostali další zbytečné toxiny. Mezi tyto suroviny řadíme alkohol, kofein a jednoduchý cukr.

Každodenní detox

Jak jsme řekli výše, v tomto článku vám nabídneme, jak co nejefektivněji detoxikovat tělo. Nejlepší způsob, jak se vším začít je tento:

Na detox bude potřebovat následující ingredience:
  • 3,5 litru destilované vody
  • 1 šálek organického brusinkového džusu
  • 3 bio citróny
  • trochu stévie pro lepší chuť

Nejdříve vymačkáme šťávu z citrónů a potom spolu s brusinkovým džusem smícháme ve vodě. Pokud vám bude nápoj připadat moc trpký, máte po ruce stévii.

Každý den se snažte vypít celé 4 litry nápoje. V tom pokračujte deset dní. Nápoj je velmi účinný při očistě jater, ledvin a oběhového systému.

Vyzkoušejte tento účinný detox ještě dnes a odstraňte z těla škodlivé toxiny a těžké kovy.

Zdroj

 

O autorovi

Profilový obrázek

Karla Líbalová

Zanechte komentář

error: