Babské radyHubnutíPřírodní léčbaZdraví

Co se stane, když budete pít citronovou šťávu v kombinaci s olivovým olejem? Nebudete věřit

Cítíte se unavení a bez energie? I po vydatném spánku se nedokážete přinutit k nějaké smysluplné činnosti a často jen tak hledíte do prázdna? Možná je čas dopřát tělu detoxikaci! A nejlépe tu s pomocí citronové šťávy a olivového oleje.

Detoxikace skutečně zabere chvilku a nebude vás ani stát žádné velké peníze. Vše, co potřebujete jsou jen dvě suroviny, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

Tento způsob je používán už po staletí, protože obě tyto suroviny jsou skvělými zdroji léčivé přírodní síly. Obsahují esenciální mastné kyseliny, mnoho antioxidantů a jiné důležité živiny, které jinde nenajdete.

Jednu lžičku ráno a je po problému

Odborníci tvrdí, že stačí každé ráno spolknout jednu lžičku vymačkané citronové šťávy smíchané s olivovým olejem. Tato směs dokáže s vaším tělem zázraky!

Co umí?

  • čistí ledviny
  • chrání játra
  • regeneruje žlučník
  • bojuje s kardiovaskulárními problémy
  • pomáhá při zácpě

Zapomeňte tedy na různé multivitamíny, doplňky stravy a další nesmysly. Ušetříte a budete zdravější, než kdy dřív.

Zaručeně se budete cítit lépe, plni energie a konečně budete moci využít svůj potenciál naplno.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button