KrásaRecepty

Domácí krém proti vráskám – první výsledky už za 7 dní

Vrásky se s postupujícím věkem nevyhnou nikomu. Ačkoliv o pleť pravidelně pečujeme, není možné zabránit vzniku drobných vrásek zejména v okolí očí, úst a na čele. Ale smířit se s tím nemusíte. Existuje způsob jak se jich zbavit!

V první řadě zapomeňte na produkty z drogerie – obsahují velké množství chemických látek, které mají sice krátkodobý efekt, ale z dlouhodobého hlediska pleť zatěžují, poškozují a činí ji náchylnější k negativním vlivům vnějšího prostředí.

Spolehnout se nedá ani na bio produkty, neboť i ty prochází náročným technologickým procesem, který jim má zaručit dlouhou trvanlivost a navíc jsou tak drahé, že nám jediný krém může zruinovat rodinný rozpočet.

Řešením je vsadit na domácí kosmetiku. A není to vůbec složité! Připravte si podle našeho návodu zázračný krém proti vráskám, který v vaší pletí už po 7 dnech udělá divy.

Protivráskový pleťový krém

Budete potřebovat:

  • 1 žloutek
  • 1 lžíci mandlového nebo olivového oleje
  • 1 lžičku medu
  • 1 lžíci lékařské vazelíny

Postup:

Vazelínu rozpusťte v mikrovlnné troubě. Přidejte zbylé ingredience a směs míchejte, dokud nevznikne homogenní hmota, která připomíná konzistenci krému. Směs uložte v nádobce na krém, nejlépe v lednici. Krém používejte denně, cca 1 hodinu před spaním. Naneste jej na pleť, nechte působit a poté zbytek otřete tampónkem.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button