Rady a tipy

Nápoj, který vám pomůže spálit tuk, odplavit toxiny a snížit krevní tlak

Nemoci, které vás každodenně trápí, mohou být důsledkem velké škály neduhů a příčin. Některé se mohou zdát, že se snadno vyléčí, ovšem jiné mohou značně potrápit. My vám ale přinášíme nápoj, který vaše tělo očistí a pomůže odplavit toxiny z těla. Také přirozeně zrychlí váš metabolismus, spálí přebytečný tuk, sníží krevní tlak a pomůže bojovat proti jakémukoliv onemocnění. Pokud vám to zní jako pohádka, vyzkoušejte ho sami.

Detoxikační nápoj

Na detoxikační nápoj budete potřebovat:
  • 1 lžičku skořice
  • 2 lžíce jablečného octa
  • 2 lžíce čerstvé citrónové šťávy
  • 1 lžíci medu
  • 1 sklenici vody

Všechny ingredience vložte velké sklenice a promíchejte, dokud se všechny složky pořádně nepropojí. Nápoj pijte na lačný žaludek v dopoledních hodinách. Příprava trvá jen pár minut, což znamená, že si vždy můžete připravit čerstvou dávku. Nápoj byste měli pít každý den po dobu třech měsíců.

Jak detox funguje

Skořice je velmi prospěšným kořením, které vyrovnává hladinu glukózy a zlepšuje tvorbu inzulínu. Pomáhá tedy diabetikům druhého stupně.

Jablečný ocet snižuje krevní tlak, pokud si ho budete dopřávat každý den. Obsahuje totiž kyselinu octovou, která se ukázala jako účinná při snižování krevního tlaku. V nedávnému výzkumu podávali myším každý den malou dávku jablečného octa a zjistili, že byl účinnější, než kdejaký chemický lék.

Citrónová šťáva je bohatá na flavonoidy, známé pro své silné antioxidační účinky. Dalším antioxidantem je vitamín C, který mimo jiné bojuje i proti volným radikálům v těle a zlepšuje tak imunitní systém. Citrón dokáže pomoci i diabetikům, pokud trpí slabou imunitou.

Med má velké množství zdravotních výhod pro naše tělo, jelikož přináší důležité živiny a minerální látky. Jedním z nich jsou i polyfenoly, které celkově posilují náš organismus.

Udělejte pro své tělo něco dobrého a začínejte každé ráno s tímto detoxikačním, sladkokyselým nápojem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button