KrásaRady a tipy

Bod štěstí na našem těle existuje: Neutralizuje negativní energii a posiluje imunitu

V našem těle existuje orgán, o kterém víme jen velmi málo a který je po právu nazýván jako „bod štěstí“. Není nutné ho hledat dlouho, jedná se totiž o brzlík. Ten je umístěný v horní části hrudníku a částečně i v krku, skládá se ze dvou úzce spojených laloků.

Najdeme ho velmi jednoduše. Nahmatejte si začátek hrudního koše, prohlubeň mezi klíčními kostmi. A v oblasti mezi prsy se brzlík nachází.

štěstí

Brzlík někteří nazývají jako „bod štěstí“. Důvodem je fakt, že pomáhá při odstraňování negativní energie v těle, posiluje imunitní systém a zlepšuje pohodu celého organismu.

A jakým způsobem se dá tento „bod štěstí“ aktivovat? Opět je to velmi jednoduché. Nejúčinnějšími se ukázaly masáže této oblasti, které pomáhají ke zvýšení pozitivních vibrací ve vašem těle. Jelikož se tato žláza snaží udržovat energii ve vašem těle, a je i takovým mostem mezi mozkem a tělem, může se stát, že se tato žláza během období, kdy prožíváte stres, zmenšuje a to vede ke snížení vaší životní energie.

štěstí

Hýčkejte proto tuto oblast masáží a snažte se v této oblasti zhluboka prodýchávat, každý den alespoň po dobu 20-30 sekund. Pokud dokážete tuto oblast rozpohybovat, budete se cítit šťastnými a veselými. Někdy se může stát, že brzlík bude potřebovat nějaký čas, než se aktivuje. Pokud ale budete pravidelně provádět různá cvičení, které rozpohybují tuto oblast, určitě pocítíte změnu a snadno zaženete záchvaty paniky, úzkosti a stresu.

Brzlík je největší u dětí, někdy kolem 10. roku života. Proto jsou to právě děti, které překypují veselou a pozitivní energií. Ovšem i když ho má dospělý člověk znatelně menší, přesto se v těle nachází. Nezapomínejte proto na tento orgán, hýčkejte ho a uvidíte, že váš život bude zase o něco barevnější.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button