Ostatní

Nastal zvrat: Prokázali němečtí vědci život po životě?

Německý tým psychologů a lékařů spojených pod Technickou Universitou v Berlíně oznámil, že dokázali klinickými testy existenci nějakého života po smrti. Toto úžasné oznámení je založeno na výsledcích studie, která využívá nový typ medicínsky kontrolované formy NDE (near-death experiences) zážitků blízké smrti, které umožnily pacientům být klinicky mrtví po dobu 20 minut před tím, než byli vráceni k životu.

Tento kontroverzní proces byl vyzkoušen na 944 dobrovolnících za poslední čtyři roky. Při jeho aplikaci na dobrovolnících byl využita komplexní směs léků včetně adrenalinu a dimethyltryptaminu, který byl předurčen k tomu, aby fyzické tělo přežilo stav klinické smrti. Tělo pokusného subjektu bylo dočasně uvedeno do komatického stavu za použití směsice léků, která byla následně z krve vyfiltrována během následujících 18 minut během resuscitace.

Velmi dlouhou zkušenost během experimentu bylo možné zrealizovat díky novému přístroji na cardiopulmonární resuscitaci (CPR), který se jmenuje AutoPulse. Toto zařízení je využíváno již několik let k znovuoživení lidí, kteří byli mrtví po více jak 40 až 60 minut.

Tým vědců vedeným Dr. Bertholdem Ackermannem monitoroval průběhy operací a následně zaznamenal výpovědi kontrolovaných subjektů. Přestože jsou ve výpovědích jednotlivých osob drobné odchylky, všechny pozorované subjekty mají nějaké vzpomínky na období klinické smrti. Značná část z nich popsala některé podobné senzační události.

Většina vzpomínek je spojena s prožitkem pocitu oddělení od těla, levitace, celkového vnitřního klidu a bezpečí, tepla, zkušenosti naprostého uvolnění a přítomnost všeobjímajícího světla.

VĚDCI ŘÍKAJÍ, ŽE JSOU SI PLNĚ VĚDOMI TOHO, ŽE MNOHO Z JEJICH ZÁVĚRŮ BY MOHLO LIDI ŠOKOVAT.

Experiment ukázal skutečnost, že různá náboženství nemají na život po životě v zásadě žádný vliv. To potvrzuje fakt, že mezi pokusnými osobami byli zástupci různých náboženství: různé frakce křesťanských církví, muslimové, židé, hinduisté a ateisté. „Jsem si vědom, že naše výsledky mohou otřást vírou mnoha lidí,“ řekl Dr. Ackermann. „Ale v každém případě, my jsme právě zodpověděli jednou z největších otázek historie lidstva. Doufám, že tito lidé nám budou schopní odpustit. Ano, existuje život po životě a vypadá to, že to platí pro každého.“

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button