KrásaRady a tipy

Objevte s námi tajný recept proti celulitidě

I když je celulitida neškodným kožním problémem, jedná se o velmi nevzhledné onemocnění. Každá žena se snaží ze všech sil, aby se jí co nejrychleji zbavila. Celulitida trápí většinu žen, proto si tedy nemyslete, že jste v tom samy. Celulitidu způsobují zvětšené tukové buňky, které jsou uloženy pod kůží. Pokožka tak působí hrbolatým dojmem a ne hladce, jak většina chce. Může být dědičná, důsledkem nadváhy či špatné životosprávy. Postihuje ale i zdravé, mladé a štíhlé ženy.

Nevzhledné kůži s celulitidou se velmi podobá povrch grapefruitu, a proto vás asi nepřekvapí, že dokáže proti celulitidě účinně bojovat. Kromě toho, že vám pomůže se zbavit celulitidy, má grapefruit plno další zdravotních výhod: zlepšuje krevní oběh, zabraňuje hromadění vody v těle, urychluje látkovou výměnu, podporuje přirozenou detoxikaci těla a reguluje hladinu cukru v krvi. Proto je také grapefruit hlavní složkou v našem „kouzelném“ nápoji, který vám pomůže zatočit s celulitidou.

Nápoj proti celulitidě

Na výrobu léčivého nápoje budete potřebovat:

  • 1 velký grapefruit
  • 2 pomeranče
  • ¼ citrónu
  • 1 střední kus zázvoru

Ujistěte se, že jsou potraviny vždy čerstvé a v té nejlepší organické kvalitě pro co nejvyšší účinnost.

Všechny plody důkladně omyjte. Poté je oloupejte a dejte do odšťavňovače, nebo z nich vymačkejte šťávu manuálně. Všechny šťávy smíchejte a tím vznikne léčivý nápoj proti celulitidě. Šťávu uchovávejte v ledničce a pijte každé ráno na lačný žaludek a také mezi jídly do té doby, než se celulitidy nadobro zbavíte. Ideální dávka je jedna sklenice (cca 250 ml) třikrát denně.

Nápoj vám vykouzlí opět hladkou kůži a vy se již nebudete stydět si obléci krátkou sukni, či šortky. Vyzkoušejte grapefruitový „zázrak“ i vy.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button