Babské radyKrásaRecepty

Přírodní balzám na vlasy: posílí kořínky, zastaví vypadávání a podpoří růst

Vypadávání vlasů, špatná kvalita, unavené a vysušené prameny, které mají ke krásné a bohaté hřívě daleko? V dnešní době tento problém trápí kdekoho – jak ženy, tak i muže. Reklamy nám nabízí nejrůznější prostředky, jak si pomoci, ale často z nás jen lákají peníze – a výsledek nikde.

Řešení najdeme v přírodě! Ruští lékaři objevili recept na balzám, který má na vlasy doslova životodárné účinky. Regeneruje vlasové kořínky, podporuje růst nových vlasů, udržuje pokožku hlavy zdravou a napomáhá k bohatému objemu i lesku. Nečekejte žádné drahé a těžko dostupné ingredience, jedná se o běžně dostupnou zeleninu – mrkev.

Jak mrkev působí?

V mrkvi najdeme velké množství vitamínů B a A. Ty zabezpečují nejen výtečný zrak, ale i zdraví vlasové pokožky, která je základem pro zdravé a krásné vlasy.

Kromě vlasů ale působí pozitivně i na stav nehtů a pleti a také pomáhají detoxikovat tělo a zbavit jej všech škodlivých látek.

Recept

Příprava je velmi jednoduchá a zabere jen pár minut. Očistěte a na jemno nastrouhejte celou mrkev. Tu následně aplikujte na pokožku hlavy, co nejblíže kořínkům vlasů. Nechte působit alespoň 15 minut a poté opláchněte vlažnou vodou. Ze začátku provádějte kůru před každým mytím vlasů. Později je dobré používat ji alespoň jednou měsíčně k udržení pozitivních účinků. Změny budou patrné již po týdnu užívání.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button