Krása

Tajný recept pro krásný obličej

Mnoho lidí po celém světě trpí suchou pokožkou nebo sklonem k tvorbě akné. To je důvod, proč vám přináším článek o přírodním léku, po kterém bude vaše pokožka jemná, hladká a hlavně zdravá.

Všechny ženy sní o dokonalé a jemné pokožce. My vám proto přinášíme  přírodní a velmi účinnou léčbu, která vám pomůže vyřešit všechny vaše kožní problémy.

Měli byste také vědět, že každá pokožka je jiná. Pokud se u vás projeví jakákoliv alergická reakce či podráždění na kůži, je třeba léčbu okamžitě zastavit.

Lék dokáže vyléčit pokožku od akné, odstranit tmavé kruhy pod očima i kožní skvrny.

Bazalkou proti akné

Bazalka posvátná, jak má již ve svém honosném jméně, vlastní velmi náboženský a symbolický význam hlavně pro hinduisty. Kromě náboženského významu disponuje i plno zdravotními výhodami. Jedná se o plodinu, která je využívaná ve výrobcích pro péči o pleť. Bazalka zajistí lepší stav pokožky a vlasů. Její silné antiseptické, antibakteriální a čistící vlastnosti vám pomohou v prevenci a léčbě různých kožních onemocnění a stavů.

Pro přípravu tonika budete potřebovat:
  • ½ šálku horké vodybazalka
  • hrst lístků bazalky
  • 1 lžíci gelu z aloe vera
Postup:

Smíchejte bazalku s horkou vodou a chvíli povařte. Směs přeceďte a smíchejte s 1 lžící gelu z aloe vera.

Směs vmasírujte krouživými pohyby asi 10 minut do pokožky. Poté nechte působit dalších 15 minut. Nakonec směs smyjte. Výsledek vás ohromí. Postup můžete opakovat každý týden.

Vyzkoušejte naši bazalkovou masku, která udělá s vaší pletí zázraky. Spolu se zdravým způsobem života vás už problematická pleť nebude trápit.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button