Prevence

Takto zachránil konopný olej život malému chlapci

Vašemu synovi zbývá 48 hodin života. Tato slova slyšela vystrašená matka Landona Riddlea, kterému byla diagnostikována leukémie, s šancí osm až deset procent na přežití nemoci. Teprve tříletý Landon začal trpět touto zrádnou nemocí, která se u něj ze začátku projevovala tak, že odmítal cokoliv jíst a zvracel až padesátkrát denně.

Při těchto projevech doktorům nezbývalo nic jiného, než začít s chemoterapií. Ta ovšem nepomáhala a malému chlapci zbytečně způsobovala další bolesti. Jednoho dne napadlo chlapcovu babičku vyzkoušet konopný olej, který by mohl zmírnit bolesti. Nezbývalo nic jiného a po konzultaci s doktory ohledně léčby konopným olejem, odletěla matka se synem do amerického Colorada, kde je tato léčba naprosto legální.

JEHO HRUĎ BYLA PLNÁ NÁDORŮ, KTERÉ MU ZTĚŽOVALY DÝCHÁNÍ. ZAČALI JSME S CHEMOTERAPIÍ, ALE ŘEKLI NÁM, ŽE TO STEJNĚ NEJSPÍŠ NEZVLÁDNE.

Několik dnů po začátku léčby konopným olejem se chlapcův stav začal rapidně zlepšovat. Zvracení začalo odeznívat a chlapcovo dýchání se mnohonásobně zlepšilo. Toto zlepšení vyvolalo na chlapcově tváři po několika měsících opět úsměv a srdce rodiny se naplnila nadějí a radostí ze zlepšení zdravotního stavu jejich syna.

Matka syna v této souvislosti nechápe, proč je tato léčba ve většině místech na planetě nezákonná a vzkazuje podporu pro všechny rodiny, které řeší podobné problémy. Je jasné, že chlapec nemá ještě nad nemocí vyhráno, ale už se mu jednou povedlo přesvědčit doktory o tom, že se jen tak nevzdá a hodlá dále bojovat o svůj život.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button