Rady a tipyZdraví

Trápí vás křečové žíly? Zbavte se jich s jednoduchým receptem

Každý člověk může trpět tímto typem zdravotního problému a příčina je skutečně různá. Křečové žíly jsou velmi nepříjemné, jak ze zdravotního hlediska, tak i toho estetického. Pokud jste je na sobě zaznamenali, začněte tento problém řešit co nejdříve. Představíme si recept, který by vám mohl pomoci.

Toto jsou nejčastější příčiny křečových žil:

  • Genetika
  • Stárnutí
  • Nedostatek pohybu
  • Náhlé hormonální změny

Dobrou zprávou je, že existují přírodní domácí, tzv. nápravné prostředky. Jak tedy bojovat s příčinami křečových žil a snížit výskyt příznaků? V tomto příspěvku vám ukážeme nejlepší a nejefektivnější domácí přírodní lék pro léčbu křečových žil. Je to směs aloe vera, mrkve a jablečného octa. Pojďme se podívat, jak na to.

Recept: Směs aloe vera, mrkve a jablečného octa na křečové žíly

Tuto směs je velmi snadné udělat – je vyrobena z dostupných surovin, které si můžete koupit v každém obchodě se zdravou výživou, ale i v supermarketu.

Složení:

  • ½ šálku nasekané mrkve
  • ½ šálku aloe vera
  • jablečný ocet

První, co musíte udělat, je nasekat mrkev a aloe vera v mixéru. Přimíchejte trochu jablečného octa, až dostanete konzistenčně homogenní směs. Měla by být hustá jako smetana.

Jak jí použít:

Směs použijte na postižené oblasti nohou a pak si dejte nohy nahoru po dobu 30 minut. Po 30 minutách směs na nohou smyjte studenou vodou. Pro dosažení požadovaných výsledků je třeba používat tuto směs každý den.

Pro zlepšení problémů s křečovými žílami je vhodné terapii doplnit o krátké procházky. Pokud trpíte na křečové žíly, je tento lék tím pravým pro vás.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button