Krása

Účinný sirup proti zadržování vody v těle omezuje tvorbu břišního tuku!

Objevte s námi účinný sirup, který brání zadržování vody v těle a omezuje tvorbu břišního tuku. Tato mocná kombinace vám navíc zlepší i zrak, sluch a paměť. Doporučuje se v kombinaci s nějakým pravidelným druhem cvičení, klidně i fyzicky méně náročným, např. kardio cvičením.

Co budete potřebovat:

  • 125 gramů křenu
  • 4 citróny
  • kousek čerstvého zázvoru (asi 2 cm)
  • 3 lžíce medu
  • 2 lžíce skořice

sirup

Postup:

Dejte do mixéru křen a zázvor a dobře promixujte. Suroviny dejte do misky a přimíchejte citrónovou šťávu. Ingredience se potřebují řádně spojit, citrónovou šťávu vmíchávejte do směsi cca 3 minuty. Nakonec přidejte skořici a med a míchejte do konzistence sirupu. Směs přelijte do skleněné nádoby a každý den užívejte jednu lžičku, nejlépe před jídlem nebo tréninkem. Konzumujte tento sirup po dobu tří týdnů a poté si dejte třítýdenní přestávku.

Proč zrovna křen?

sirupKřen je prospěšný z toho důvodu, že má bohaté léčivé vlastnosti. Je vysoce účinný při chřipce, infekci dýchacích a močových cest. Byl používán po staletí. Kromě toho je křen účinný na detoxikaci organismu. Aktivuje metabolismus, zvyšuje energii a podporuje tvorbu hodných bakterií v trávicím ústrojí.

Má nízký obsah kalorií a tuku, oproti tomu je tu hodně vlákniny, vitamínů, minerálů a antioxidantů. Najdete zde prvky jako mangan, železo, měď, sodík, draslík, hořčík a zinek. Mezi další zdravotní přínosy patří protizánětlivé, diuretické a uklidňují vlastnosti.

sirupVysoký podíl vitamínu C je účinnou zbraní proti virovým infekcím. Podpora imunity je tedy jasná, ale možná ještě nevíte, že odstraňuje z těla volné radikály. Tím zabraňuje vzniku rakoviny, zánětů a dalších infekcí.

A proč zázvor?

Zázvor je bohatý na živiny a řadu bioaktivních látek. Posiluje fyzické i duševní zdraví. Gingerol, který se nachází v zázvoru má významné léčivé vlastnosti – funguje podobně jako křen se svými protizánětlivými a antioxidačními vlastnostmi. Zázvor je silným prostředkem ke zmírnění nevolnosti a zvracení po chirurgickém zákroku nebo chemoterapii. Je to nejlepší lék proti nevolnosti v těhotenství, kterou ženy trpí zvláště ráno.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button