KrásaRady a tipy

VIDEO: Jak rozčesat vlasy a vytvořit dokonalý culík za několik vteřin?

Říká vám něco „tlačítko opakovaného buzení“? Pro někoho je toto tlačítko na mobilu doslova záchranou a spásou, když může poležet třeba i o deset minut déle. Jenže co si budeme povídat, používají ho hlavně muži. Ženy potřebují po ránu jaksi více času a co se týče úprav, jsou ony těmi, které stojí u zrcadla déle.

My vám teď nabízíme způsob, jak se rychle a snadno učesat a neztratit na tom ani trochu atraktivity. S výběrem oblečení neztratíme tolik času jako právě s vlasy. Zde jsou návody, jak si vyčesat ohon, který je objemný jako ten koňský.

Postup 1:

Oddělte vlasy na temeni hlavy na dvě části. Vrchní část sepněte na vrcholu hlavy pinetou a spodní část hladce učešte a sepněte do culíku.

Spodní culík rozdělte na dva prameny a mezi ně umístěte skřipeček. Potom už zbývá jen odepnout vrchní část vlasů a upravit tak, aby váš „pony tail“ byl dokonalý.

Postup 2:

Hřebenem si oddělte vrchní část vlasů. Držte je v ruce a od temene hlavy zezadu jemně tupírujte. Potom vlasy položte zpět, uhlaďte a sepněte všechny do culíku.

Nezapomeňte zase na skřipeček, zvedne vám úroveň vlasů a vlasy nebudou zplihlé. Ze spodních vlasů vyberte pramen, kterým obtočíte pružnou gumičku.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button