Krása

VIDEO: Jednoduchý trik, který vám pomůže k dokonalému obočí

Někdy stačí provést na obličeji malou změnu a celá vaše tvář bude vypadat mnohem lépe. Něco takového můžete provést i s vaším obočím. Někteří lidé si své obočí neumí správně upravit, poté vypadají nepřirozeně a zbytečně zamračeně. Naučte se s námi správně upravit vaše obočí.

Vytvarujte si obočí

Obočí hraje v obličeji důležitou roli. Jeho tvarováním dosáhnete dokonalého pohledu, nebo si můžete jeho nesprávnou úpravou obočí pěkně zdeformovat. Zvlášť ublížíte vašemu výrazu. Ideální tvar obočí by měl být takový, který se na začátku shoduje s šířkou nosních dírek, ale je to opravdu tak? Jedná se o klasické pravidlo, které však nezaručuje perfektní tvar obočí. Zkuste mírně odlišnou taktiku.

Nechte se inspirovat

Podle Wayna, významného make up vizážisty, byste měli zapomenout na všechna pravidla, podívat se na sebe do zrcadla a rozhodnout se, jak by mělo vaše obočí vypadat. Když totiž vykreslíte obočí tak, aby začínalo blíže k nosu (blíže k sobě navzájem), váš nos bude vypadat užší. Stejně tak pokud máte příliš úzký nos a chcete, aby vypadal trochu širší, pak musíte vytrhat chloupky v prostoru mezi obočím. Uvidíte sami, že to je velká změna, která si dokáže pohrát s vnímáním vašeho obličeje. Když si vytrháváte obočí, pracujte pomalu. Odstraňujte chloupky postupně, abyste viděli, jak se váš obličej mění. Samozřejmě i obočí vám časem doroste, ale chvíli to potrvá.

Dokreslujte

Pokud máte obočí světlé a ne příliš husté, můžete ho dokreslit pomocí tužky či speciálních stínů. Volte vždy odstín v barvě vašich vlasů. Pokud zvolíte stíny, volte barvy bez třpytek, pouze matné, které budou vypadat přirozeně. Veškeré nedostatky se dají doladit make-upem a vy můžete dokonale vykreslit své obočí.

 Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button