Nezařazené

Výborná polévka, která pomůže s odstraněním vašich tukových zásob

Buďme realističtí, neexistuje žádná magická pilulka, která by vám pomohla zhubnout bez jakéhokoliv úsilí. Nicméně, máme jinou skvělou věc a to ,,kouzelnou“ zelnou polévku. Tato polévka dokáže zrychlit metabolismus a podpořit spalování tuku bez pocitu hladu.

Recept na tuto polévku se objevil před několika lety a lidem, kteří se rozhodli s jeho pomocí shodit pár kil, se to opravdu povedlo. Skutečné „kouzlo“ této polévky spočívá samozřejmě v jejím složení. Polévka je navíc mimořádně sytá.

Zelná polévka

Na polévku budeme potřebovat:

  • 1 hlávku zelí
  • 2 čerstvé zelené papriky
  • 1 svazek mrkve
  • 6 jarních cibulek
  • 1 lžíci zeleného celeru
  • 3 šálky rajčatové omáčky.

Postup:

Zeleninu nakrájejte na malé kousky a dejte do velkého hrnce. Do hrnce nalijte vodou tak, aby byla všechna zelenina zakryta (asi 1 litr vody). Hrnec umístěte na prudký plamen a čekejte, dokud se voda nezačne vařit. Jakmile se začnou objevovat první bubliny, stáhněte teplotu na minimum a vařte 20 – 25 minut, dokud zelenina nezměkne.

Zelňačka osvěží vaše tělo a posílí váš imunitní systém. Zelí je velmi zdravou potravinou, která detoxikuje tělo a spaluje přebytečný tuk.

Jídelníček se zelnou polévkou

Pokud však toužíte správně nastartovat hubnutí, vyzkoušejte s touto polévkou i následující jídelníček. Každý den kombinujte předepsané potraviny s polévkou.

Den 1 – všechny druhy ovoce, vyhněte se pouze banánům.

Den 2 – zelená zelenina a vařené brambory s máslem.

Den 3 – ovoce a zelenina s brambory.

Den 4 – banány a čerstvé mléko.

Den 5 – pečená kuřecí prsa nebo ryby.

Den 6 – pečené maso (lze využít drůbež, vepřové, hovězí i ryby), chléb a salát.

Den 7 – přírodní rýže a zelenina.

Připravte se na jaro a léto s hezčí postavou a o pár kilo lehčí. Polévka je výborná ať už dodržujete námi předepsaný jídelníček, nebo jako běžné jídlo, které vás nastartuje a zasytí. Překypuje důležitými živinami a vynikající chutí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button