Krása

Zbavte se kruhů pod očima za pomoci 2 ingrediencí

Tmavé kruhy pod očima trápí většinu z nás a to nejen ženy, ale i muže. Příčinou vzniku těchto nevzhledných kruhů pod očima může být únava, stres, ale i dispozice, kterou zdědíte od svých rodičů. Dnes vám představíme recept, který vás tmavých kruhů pod očima přirozeně zbaví.

Příčiny kruhů pod očima

Příčin může být opravdu mnoho. Mezi nejčastější z nich patří nedostatek spánku, vitamínu A, přílišné namáhání očí, nedostatečné osvětlení při čtení, stres, strach, úzkost a obavy, dědičné faktory, nedostatečná péče o oční okolí, ale i vnitřní onemocnění či chybné stravování. Pokud máte kruhy pod očima a chcete se jich zbavit, snažte se naleznout v tomto výčtu příčinu, kterou můžete rychle odstranit.

Co pomáhá na kruhy pod očima?15204290093_f120ca4969_b

Pokud najdete příčinu, která se podílí na vzniku tmavých kruhů pod očima, odstraňte ji. Pořiďte si dostatečné osvětlení na čtení, přidejte do své stravy vitamin A, dostatečně relaxujte a dopřejte si vydatný spánek. Pomoci vám mohou i krémy na oční okolí, plátky okurky, mrkvová šťáva a zdravá strava. Přece jen dostatečná péče a stravování je i v tomto směru rozhodující.

Olivový olej a citron

Abyste se zbavili kruhů pod očima vyzkoušejte jednoduchý „koktejl“. Stačí smíchat jednu lžíci olivového oleje s polévkovou lžící čerstvě vymačkané citronové šťávy. Pijte tento mix ráno na lačný žaludek. Poté se můžete nasnídat. Tato směs obnoví energii a čistí vaše tělo od toxinů. Pomůže vám nejen nastartovat den a dodat energii, ale podporuje i vaše trávení. Přeci jen i chybné stravování a vnitřní onemocnění může být příčinou kruhů pod očima. Dopřejte si tento elixír po dobu alespoň jednoho měsíce a sami změnu brzy ucítíte a především uvidíte.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button