Rady a tipy

Zbavte se přebytečného tuku a detoxikujte organismus s nápojem z jablečného octa

Nový rok si zaslouží nová předsevzetí a nové výzvy. Měl by být vždy rokem nového začátku, nové energie a nakopnutím do vašich cílů. Dbejte nejen na svá předsevzetí týkající se rodiny, kariéry, školy, ale také vašeho zdraví. Dopřejte svému tělu detox, který organismus očistí, pomůže vám zbavit se také tuku, zvýší množství nové energie a působí také jako prevence proti mnoha onemocnění. V detoxikačním nápoji se vám dostane všeho potřebného, co jste třeba za posledních několik měsíců opomíjeli.

Detoxikační nápoj

V našem dnešním detoxikačním nápoji nechybí jablečný ocet, skořice ani zázvor. Jablečný ocet je bohatý na důležité enzymy. Obsahuje i kyselinu octovou, což každému uživateli jakéhokoliv druhu octa pomáhá snížit krevní tlak. Citronová šťáva vyvažuje hladinu cukru v krvi, má alkalické účinky a ve vašem těle reguluje hladinu PH. Obsahuje také vitamín C, který posiluje vaši obranyschopnost a dodává tělu množství energie. Skořice by v žádném detoxikačním nápoji  neměla chybět. Skořice je plná důležitých antioxidantů a skvěle vyvažuje hladinu cukru v krvi. Skořice má také skvělé zahřívací účinky a pomáhá vám v hubnutí kil, která jste nabrali během vánočních svátků. V nápoji nechybí ani kajenský pepř, který účinně reguluje krevní tlak a podporuje metabolismus, čímž podobně jako skořice a zázvor pomáhají vašemu tělu v hubnutí. Další přísadou je stevie, přírodní sladidlo vyrobené z přirozeně sladké byliny stevie. Je skvělou náhradou za případná umělá sladidla či rafinovaný cukr.

  • 1 sklenice teplé či horké vody
  • 2 lžíce jablečného octa
  • 2 lžíce citronové šťávy
  • 1-2 lžičky mletého zázvoru (čerstvého)
  • 1/4 lžičky skořice
  • 1 špetka kajenského pepře
  • 1 lžička včelího medu

Ohřejte si vodu a všechny ingredience si připravte do hrnečku či jiné nádoby. Zalijte s vypijte.

Jak nápoj užívat?

Doporučujeme užívat tento nápoj třikrát denně vždy 20 minut před jídlem po dobu dvou týdnu, poté stačí již jednou denně ráno před snídaní.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button