Ostatní

Zjistěte, co o vás prozradí měsíc vašeho narození!

Věříte ve znamení zvěrokruhu a zajímavá vás, co o vás měsíc narození vypovídá? Nejen znamení zvěrokruhu, ale i měsíc narození je totiž stejně důležitý jako přesné datum a může vypovědět dost informací o osobnosti. Váš měsíc narození nabízí porozumění vašemu celkovému chování, vašim myšlenkám, pocitů a tomu, jak vidíte ostatní.

Tyto popisy vycházejí z astrologické studie, která je založena na umístění hvězd během vašeho měsíce narození.

Vůdčí leden

Lidé, kteří se narodili v lednu, mají velice silnou vůli, jsou tvrdohlaví a nemají rádi, když jim ostatní říkají, co mají dělat. Jsou silnými a dobrými vůdci, právě díky jejich vytrvalosti a náklonnosti k výzvám. Stojí o úspěch a moc. Mají v sobě i přirozenou schopnost učit druhé lidi. Ve společnosti se umí chovat a nebojí se říct svůj názor nahlas.

Dobrodružný únor

Lidé narození v únoru milují diskutování a nestojí o názor lidí, kteří nemluví vážně a vtipkují. Mají tvůrčího ducha a rádi pracují na nových projektech. Nebojí se výzvy a milují cestování, které může být i riskantnější. Dobrodružství a objevování světa v nich vyvolává vzrušení a pocit plného života. Jsou společenští a vždy jsou dobrými přáteli, čestnými partnery a jsou velice loajální.

Kreativní březen

Březnové dítě oplývá kreativitou a nápaditostí. Má tendenci k introvertnímu chování a flegmatismu. Lidé narození v březnu se nejraději vyjadřují skrze umění. Tím, že jsou introvertní, neradi odkrývají své soukromí před ostatními. Jsou snílci a žijí především ve své mysli. Milují klidné prostředí a rádi jsou mimo rušná města a přeplněné ulice. Žijí si ve svém klidném světě umění.

Samostatný duben

Duben v lidech roznítí chuť jít svou vlastní cestou. Lidé narození v dubnu si přejí dělat věci po svém a nemají rádi, když jim někdo rozkazuje. Chtějí pozornost a cítit lásku každou chvíli v jejich životě. Neustále hledají dobrodružství a adrenalin. Občas bývají hluční, lehce se urážejí a nemají problém říct lidem, co cítí. U nich platí pravidlo: Nejdříve mluví a pak až přemýšlejí. Jsou horlivý.

Nestálý květen

Květnové děti jsou nestálé. Jeden den chtějí jednu věc a zítra už bude jejich názor jiný. Mají velice aktivní společenský život a neradi tráví čas sami. Jsou extroverti a jsou velice otevření. Hledají různé druhy zábavy a neradi se nudí.

Plachý červen

Lidé narození v červnu jsou často plaší a tiší a obdivují své přátele. Jsou velice citlivý a starostlivý. Pokud jste tedy narozeni v červnu, máte pravděpodobně tvůrčího ducha a měli byste své nápady realizovat. Převeďte svůj vnitřní svět do reality.

Spontánní červenec

Děti července mají podobné vlastnosti jako ty narozené v červnu, jen jsou více extrovertní a spontánní. Působí sebevědomě a vesele, ale uvnitř mohou držet tajemství, která je trápí. Často se pouštějí do dobrodružství a mají spoustu energie.

Kariérista srpen

Lidem narozeným v srpnu se daří v kariéře, především v práci, kde se uplatňuje kritické myšlení a analýzy. To proto, že srpnový lidé vidí život logickým způsobem. Rádi vyjadřují emoce a pocity. Jsou to vůdci již od přírody. Občas jsou panovační, ale mají velká srdce.

Jedinečné září

Pokud jste se narodili v září, pravděpodobně máte vysoké očekávání od ostatních, to je také důvod, proč jste často zklamaní. Jste perfekcionalisté. Umíte být kreativní, pokorní a vždy chcete pomáhat druhým, když můžete. Někdy vám hlavou lomcuje tvrdohlavost.

Nekonfliktní říjen

Lidem, kteří se narodili v říjnu se nelíbí žádná konfrontace a snaží se jí vyhnout kdykoliv, když je to možné. Jsou velice společenští a milují své přátele. Snaží se o životní rovnováhu ve všem, co dělají. Mají velice pozitivní pohled na svět a jsou okouzlující a hovorní.

Mlčenlivý listopad

Listopadový lidé jsou často velmi mlčenlivý a skrývají své pocity před ostatními. Žijí ve svém světě bez obav a rádi se vrhají do jakékoliv situace bez ohledu na důsledky. Mají velice emocionální a tvrdohlavý přístup k životu.

Neposedný prosinec

Lidé narození v prosinci milují cestování a neposedí na jednom místě. Tito lidé jsou velmi odvážní, ale i pokorní. Milují společnost a rádi na cesty vyráží se svými přáteli.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button