KrásaRady a tipy

Máte vrásky kolem rtů? S tímto cvičením se jich zbavíte!

Vrásky jsou nejhorší noční můra každé ženy. Všechny se snažíme zpomalit stárnutí a zmírnit dopad. U vrásek jsou tím myšleny především kontury a jejich hloubka. Vyhladit vrásky, zpevnit pleť a zase se usmívat. Je to i váš sen?

Některé kosmetické produkty nejsou tak účinné, jak bychom my ženy očekávaly. Diskutabilní účinky tak řadu z nás nebaví poslouchat a raději si uděláme krém vlastní (přírodní), ale to není vše, co můžeme pro svůj obličej udělat. Tohle jednoduché tříminutové cvičení na videu je zábavné a skutečně omlazuje. Jedná se o metody, které uvolňují kruhový sval úst, kde se také velmi rády tvoří vrásky. Kruhový sval je zodpovědný za to, zda se vrásky tvoří ve zvýšené míře či méně – správným posilováním však jejich výskyt skutečně snižuje.

vrásky

V závěru tak zjistíte, že to nejsou jen vrásky v očním okolí, ale i kolem úst, bohužel. Když začnete cvičení s úsměvem, svaly se krásně uvolní hned na začátku a vše půjde hladce. Jediné, co k tomu potřebujete je toto video a zrcadlo.

Když na sebe uvidíte, je to lepší – plně ovládáte výrazy obličeje. Cviky jsou doprovázeny svalovým napětím, takže při nich zažijete i pocity jistého brnění. Je to správně, tak s chutí do toho, půl je hotovo!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button