Léčba Návod

Přečtěte si, jak okamžitě zastavit migrénu se solí!

Napsáno od Jana Novotná

Pro všechny, kteří trpí chronickou bolestí hlavy, je určen tento článek. Migréna dokáže váš život dokonale otrávit a její časté návraty vás mohou trápit i měsíce. Poraďte si s ní rychle a jednoduše spolu s naším receptem.

Mezi jeden z nejběžnějších a nejčastějších problémů moderní populace bývá právě migréna. Migréna může být zapříčiněna mnoha důvody. Bohužel mnoho léků na migrénu často nefunguje a vy se cítíte bezmocní. S naší radou vám však postačí jedna jediná přísada.

Vyzkoušejte na migrénu sůl

Zní to až neuvěřitelně, ale nejlepším a nejpřirozenějším způsobem, jak se vypořádat s migrénou, je použít známou látku, kterou je sůl. Tu nalezne snad každý člověk v kuchyni, kde si může roztok kdykoliv připravit.

Zbavte se migrény

Nejlepším způsobem, jak se zbavit migrény, je připravit si domácí nápoj se solí. Připravte si sklenici s limonádou nebo šťávou z limetky či citronu a přidejte trochu soli. Tímto se stane obyčejná limonáda nejlepším domácím lékem na bolest hlavy.

migrénaV tomto případě sůl funguje jako malé kouzlo. Po pozření nápoje by měla bolest hlavy do deseti minut odstoupit. Soli postačí i lžička, nic se nemá přehánět.

Jak je možné, že sůl pomáhá proti migréně?

Migréna může mít nejrůznější příčiny a někdy bývá důvodem právě nedostatek minerálních látek. Proto se hodí použít sůl, kterou má každý ve své kuchyni a rychle vám pomůže. Nejlepší sůl, která na migrénu pomáhá nejúčinněji, je himalájská sůl.

Ta má povzbuzující účinky. Nezapomínejte, že je sůl nad zlato, ale jen v dostatečné míře. Pijte tedy solný roztok jen v případě akutní migrény, ne každý den. Vyzkoušejte roztok na vlastní kůži a zapomeňte na zbytečné léky a stavy doprovázené nepříjemnou bolestí.

O autorovi

Jana Novotná

Zanechte komentář

error: