JídloPrevenceZdraví

Exkluzivní a šokující rozhovor s bývalým ředitelem farmaceutické firmy o tom, jak se chovají k lidem!

Jak potom společnosti řeší tyto případy? Rodiče postižených dětí se určitě ozývají.

Nuže, řešení je jednoduché. Prostě řeknou, že se rodiče zbláznili a lidi jim věří, protože oni vlastně platí lidem, aby jim věřili. Dívejte. Určitě jste slyšeli o prasečí chřipce. Minulý rok jsem byl v Belgii na setkání se sekretářem ministerstva zdravotnictví. Během setkání na chvíli opustil místnost a já jsem si na jeho stole všiml dokumentů. Nedalo mi to a podíval jsem se. V těchto dokumentech jasně stálo, že společnost GlaxoSmithKline (čtvrtá největší farmaceutická společnost na světě) jedná s belgickou vládou o ceně vakcíny proti prasečí chřipce. A to bylo v lednu 2009. Debata o potřebě očkování proti této chřipce začala v květnu 2009.

Takže se připravovali na potenciální epidemii, o které ještě nikdo nevěděl?

Asi tak. Nějaký bacil se „náhodou“ objevil v Mexiku. Oni ho tam dovezli, ale nikdy se z toho nestala pandemie. Rozumíte?

Hm, ale to se mohlo lehce stát ne? Není to příliš nebezpečné z takto nebezpečnými viry? Co kdyby opravdu vypukla pandemie?

No kdyby opravdu vypukla, tak by samozřejmě museli dodat nějaký reálně fungující lék, ale rozhodně by to nebyla ta vakcína, kterou běžně nabízeli. Vzpomínáte si na ptačí chřipku?

To asi každý. Další hoax?

Tehdy se vyrobilo nepředstavitelné množství vakcín, ale co s nimi? Očkovat ptáky?

Vakcína byla přece určená lidem ne?

Ano, ale ta vakcína nebyla opravdovým očkováním, nebo ani ptačí chřipka ve skutečnosti neexistovala.

Tvrdíte, že ptačí chřipka nebyla nebezpečná, anebo že vůbec neexistovala?

To druhé. Byl to celé jeden velký podvod.

A co na to WHO (světová zdravotnická organizace) ? Těm takové manýry nevadí?

WHO je banda k…v. A určitě to tam napište.

(smích) Vidím, že jste přesvědčený o zbytečnosti této organizace.

Absolutně. To co opravdu potřebujeme jsou nezávislé skupiny ustanovené jednotlivými vládami, které by vytvořily systém regulace, který
by byl schopen kontrolovat co dělají tito lidé.

Je to vůbec možné? Vždyť tito lidé mají obrovské finanční prostředky..

Vždyť právě proto. Opravdu nevíme, zdali je to možné. Tito lidé platí politiky, diktují jim legislativu, vlastní téměř celý výzkum, až 70 procent. Vlastní a řídí farmaceutické společnosti. Jen před nedávnem poslala jedna z největších společností dopis všem významným profesorům, kteří něco znamenají v oblasti farmaceutického výzkumu, aby jej podepsali a oni to podepsali všichni do jednoho.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Předchozí stránka 1 2 3 4 5Následující stránka
Štítky

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button