JídloPrevenceZdraví

Exkluzivní a šokující rozhovor s bývalým ředitelem farmaceutické firmy o tom, jak se chovají k lidem!

(Následoval můj pád ze židle) Takže vy máte teď 69 let? Opravdu na svůj věk nevypadáte.

Děkuji, to je proto, že neužívám léky (smích) Takže, když sem uviděl svého syna a viděl jaké svinstva chtějí do něj cpát pod záminkou neškodného očkování, tak jsem si vzpomněl na vše co jsem v tomto průmyslu zažil. Na vše co jsme udělali. Na všechnu tu korupci. Protože o tom to je, o korupci a výborném platu. Nové auto každý rok, množství dobrého jídla a pití, ženy, sex, všechno. Asi si dokážete představit, jak tito korporátní chlapci fungují. A já jsem byl jen jeden z nich, ale syn to všechno změnil. Už jsem více nechtěl spávat s mladými slečinkami a vést takový život a tak jsem strávil 2 roky psaním této knihy. Stálo mě to celý můj majetek, ale já se nevzdám, kvůli mému synovi.

Otevřete lidem oči a sdílejte tento článek mezi své nejbližší.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Předchozí stránka 1 2 3 4 5
Štítky

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button