JídloPrevenceZdraví

Exkluzivní a šokující rozhovor s bývalým ředitelem farmaceutické firmy o tom, jak se chovají k lidem!

A co například léky na potlačení bolesti?

A jeje, ty jsou nejhorší.

Proč? Vždyť fungují?

A to řekl kdo?

Já! Když mě bolí hlava, spolknu zázračnou růžovou pilulku a hlava už mě nebolí!

(soustrastný pohled)

Ale ne! Neříkejte mi, že je to jen placebo! Vždyť to už teď fungovat nebude!

Nebojte se bude. Stačí, když tomu budete i nadále pevně věřit. Ale když Vás už i hlava bolí, stojí za to, vzít si lék s velkým množstvím negativních účinků, na kterém můžete zůstat závislí do konce života?

No to, že si občas vezmu tabletku proti bolesti neznamená, že se na nich stanu závislý ne?

To možná ne, ale riskujete například vnitřní krvácení. To je reálná hrozba takového acylpyrínu.

Acylpyrin je nebezpečný?

Velmi nebezpečný!

Ale vždyť acylpyrín je považován za jeden z nejbezpečnějších léků. Jediné co vlastně dělá  je, že zřeďuje krev ne?

Ano přesně tak. Ale když přijdete do lékárny, že vás bolí hlava a vaše krev je normální a nepotřebuje zředit, tak můžete být mrtvý dříve, než dorazíte ke dveřím. Kdybyste dnes jel do kterékoliv země na světě a snažil se zaregistrovat lék, jako je acylpyrín, nikde by vám jej neschválili, protože klinické data toho léku jsou tak špatná, že by to neriskovali nikde na světě.

Takže kdyby byl acylpyrín objeven až teď, nikdy by se na trhu neobjevil? Samozřejmě, když si odmyslíme očividně běžnou praxi úplatků.

Přesně tak, ale úplatky a pokuty nejsou pro farmaceutickou společnost problém. Například lék Zyprexa, který jsme již připomínali. Společnost za něj dostala pokutu 1,4 miliardy dolarů. Hned ten měsíc zvedla cenu tohoto léku o 11,9 procent, takže kdo nakonec zaplatil tu pokutu?

A co si myslíte o lécích, které se používají v chirurgii, anebo na chemoterapii a podobně? Ani ty nefungují?

To je něco jiného! Já celou dobu hovořím o lécích, které si běžně kupujete v lékárnách, případně Vám je předepíše lékař. Nemám nic proti lékům používaných v chirurgii, ale léky na předpis? Doktoři jsou uplácení, aby Vám předepisovali konkrétní léky.

Myslím, že je to všeobecně známo, že doktoři jsou placení, aby předepisovali konkrétní léky.

Ano já vím. Vždyť jsem se jim něco naplatil, ale dám Vám radu. Jestli se chcete dožít mého věku, tak se na jejich léky vykašlete, jinak nebudete mít šanci.

https://www.youtube.com/watch?v=OdljWiRUlss

Co tedy radíte? Co by měly lidé dělat, když například dostanou chřipku?

Běžte a vezměte si příručku vaší babičky. V ní určitě najdete, že si máte dát horkou polévku, zůstat v posteli a odpočinout si. To vám opravdu pomůže. Ne jako dnešní mladí, kteří si raději vezmou nějaké svinstvo, aby mohli jít v sobotu večer ven s kamarády na pivo a vymýšlet blbosti.

Ano, teď to funguje, ale do deseti let je to zabije. Ale opět je to jejich rozhodnutí. Mě více trápí např. statistika, kolika dětem jsou již v útlém věku podávány psychoaktivní látky. To je to, co mě doopravdy trápí a co je podstatou mého boje proti farmaceutickým společnostem. Mnozí si myslí, že jsem tu knihu napsal jen kvůli zisku, ale není to pravda. Samozřejmě, že pokud se bude prodávat, tak z ní budu mít zisk, ale ten sotva pokryje náklady, které jsem musel dát na její vydání. Když kniha vyšla poprvé, tak vydavatelství, které ji vydalo do měsíce zkrachovalo, jen taj z ničeho nic. A na problémy narážím neustále.

Není to nebezpečné vydat takovou knihu? Když můžou nechat zkrachovat nakladatelství, tak to můžou něco udělat i vám.

Vždyť už udělali. Finančně jsem na dně. Z prvních třech vydání této knihy jsem neviděl ani cent kvůli podezřelým bankrotům, soudním sporům atd. Máte ale i výhodu, že teď mi už nemůžou nic udělat, jelikož jsem se stal jedním z nejznámějších představitelů boje proti těmto společnostem. Jsem příliš populární, nemluvě o tom, že mám fyzické důkazy, že vše co tvrdím je pravda.

Takže hlavním cílem boje jsou děti. Kdy jste se rozhodl změnit stranu a přejít k „nepříteli“ A proč?

Před šesti lety, když se mi narodil syn.

Takže Vaše jediné dítě změnilo váš postoj?

Ano přesně tak. Ve věku 62 let se mi narodil syn a ten vše změnil.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Předchozí stránka 1 2 3 4 5Následující stránka
Štítky

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button