JídloPrevenceZdraví

Exkluzivní a šokující rozhovor s bývalým ředitelem farmaceutické firmy o tom, jak se chovají k lidem!

A co bylo obsahem toho dopisu?

Obrovská kupa marketingových žvástů! Ten dopis nepsal žádný odborník, ale nějaký marketingový expert. Na tom ale nezáleží, když za jeden podpis dostanete 9 miliónů dolarů ne?

Devět miliónů za jeden podpis?

Ano. Za jeden podpis.

Dělá vůbec ještě někdo farmaceutický výzkum kromě farmaceutických společností?

Farmaceutické společnosti nic nezkoumají. To můžou leda vědci.

V pořádku, ale společnosti snad ten výzkum platí ne?

Ano

Ale v tom případě je v pořádku, že chtějí být na tom výzkumu ziskoví ne? Vždyť ho platí.

Ne, není to v pořádku, protože oni nefinancují výzkum, ale oni diktují vědcům co musí vynalézt, bez ohledu na reálné výsledky.

Takže tyto výzkumy nemají žádné reálné výsledky? Anebo se reálné výzkumy nikdy nedostanou na trh?

Reálné výsledky výzkumů se nikdy nedostanou na trh. Teda pokud jim nevyhovují. Nemají problém zatajovat jejich výsledky, které jim nevyhovují. Před časem se odehrál soudní spor, kde musela jedna farmaceutická společnost zaplatit 1,4 miliard dolarů, protože zatajovala různé skutečnosti a hlavně prodávala lék bez legálního povolení. Vedlejší účinky toho léku byly obrovské. Ten lék vydělává 4,5 miliardy ročně! Mimochodem, jmenuje se Zyprexa a společnost jej nikdy nepřestala prodávat, i když dostali pokutu 1,4 miliardy dolarů a zákon jim ani nepřikáže, aby tak učinili. Dostali pokutu a tím to hasne. Jediný, kdo by to mohl provést je FDA (Food and Drug Administration-americká správa potravin a léčiv) , ale ti to neudělají, jelikož jsou podplacení.

Je vůbec někde na světě země, kde situace není tak kritická? Kde legislativa reálně funguje? Anebo je to všude na světě stejné?

Všude je to stejné. Kdysi bylo alespoň Švédsko zemí, která na tom nebyla tak zle, ale v současnosti jsou už stejně zkorumpovaní jako všichni. Vždyť i já sám jsem osobně podplácel švédskou vládu, aby schválila psychoaktivní lék. Klidně to tam napište.

To se spolehněte. A musel jste? Nutil vás někdo?

Nuže, když jsem chtěl dosáhnout výsledky, tak jsem musel.

Kdo dělá tyto rozhodnutí? Jsou do nich zahrnuté celé společnosti, anebo o podplácení rozhoduje jen top management?

Jen management. Víte, musíte být šikovní jako já. Jednoduše jsem přišel za vedením a říkal:“ Když chcete, aby byl tento lék schválený, budeme je muset podplatit“ A oni řekli: “ V pořádku, udělejte to.“ Když se podíval na specifikaci léku zodpovědný profesor a vědec, tak se smál. Sám prohlásil, že tento lék je úplně na nic, ale peníze mu byli sympatické, tak nám pomohl lék schválit.

Ach.. je tedy na trhu vůbec nějaký lék, který opravdu funguje? Má smysl vůbec něco kupovat?

Ne. Všechny ty chemické léky můžete vzít a hodit je do řeky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Předchozí stránka 1 2 3 4 5Následující stránka
Štítky

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button