Rady a tipyZdraví

Vyzkoušejte přírodní lék, který podpoří zdraví vašich očí

Mnoho lidí po celém světě má velké problémy se zrakem. Čím dál tím vice lidí nosí brýle či kontaktní čočky a bojuje se špatným viděním. Důležité je však stále preventivně proti zhoršování zraku bojovat. Když už nosíte brýle, neznamená to, že se váš zrak nemůže ještě zhoršit, či naopak zlepšit. V dnešním článku vám přinášíme recept na lék, který vám pomůže váš zrak preventivně chránit a dokonce léčit.

Léčba špatného zraku

Slavný ruský oční lékař a chirurg Vladimir Petrovič Filatov důrazně doporučoval mocný a velmi zdravý lék. Doktor Filatov tímto lékem vyléčil mnoho svých pacientů, především těch, kteří měli problémy s nitroočním tlakem. Tento domácí lék je velmi jednoduchý na přípravu a vyrobíte ho z běžně dostupných ingrediencí. Při pravidelném užívání sami brzy pocítíte pozitivní výsledky a tedy i zlepšení vašeho zraku.

Ingredience:2574907529_80ea48e9e5_b

  • 100 g aloe šťávy
  • 500 g rozdrcených vlašských ořechů
  • 300 g medu
  • citronová šťáva ze 3-4 citronů

Všechny ingredience smíchejte dohromady a vložte do mixéru. Měla by vám vzniknout jemná směs. Tento lék byste měli používat třikrát denně, vždy 1 lžíci 30 minut před hlavními jídly. Konzumujte lék pravidelně, dokud se váš lék nezlepší. Měli byste také vědět, že tento lék nepomáhá jen vašemu zraku, ale je výživný a zlepšuje vaše trávení, podporuje zdraví vaší pleti, vlasů a nehtů a chrání vás před chřipkou a nachlazením. To je hlavním důvodem, proč si ho dopřát každý den. Nevynechávejte žádnou z ingrediencí a připravte si nápoj podle tohoto receptu.

Kdo by neměl tento lék užívat?

Pozor však na to, pokud trpíte akutním onemocněním ledvin, gastrointestinálními poruchami, jste v posledním trimestru těhotenství, máte problémy se zánětlivé  ženských pohlavních orgánů, tuberkulózou či hemeroidy, neužívejte šťávu z aloe. Mohla by vám více uškodit než pomoci.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button