KrásaRady a tipy

Zjistěte, co říkají zuby o vaší osobnosti

Zuby o nás dokáží prozradit více, než si myslíte. Věřte tomu nebo ne, ale podle zubů lze odhadnout i osobnost. Ne nadarmo se říká, že je potřeba se někomu podívat na zoubek. Zjistěte, jak jste na tom vy, sedí vaše osobnost k vašim zubům?

Oválné zuby

Lidé, kteří mají tento tvar zubů jsou velmi umělecky nadaní. Tato stránka se u nich projevuje na všem – na úpravě vlasů, na stylu oblečení, dokonce i na doplňcích, které nosí. Nejvíce se tento dar ale ukazuje na osobnosti samotné – i styl mluvy bude působit uměleckým nádechem. Ovšem lidé s oválnými zuby jsou také velmi plaší, ostatně právě toto je důvod, proč se raději prezentují přes svou specializaci v umění.

zuby

Trojúhelníkové zuby

Takové zuby mají jen opravdu dynamické osobnosti. Lidé s trojúhelníkovými zuby se umí více bavit než ostatní, umí si užívat života i všeho, co nabízí. Jsou to zkrátka bohémové, avšak ti nemají cit pro povinnost či závazek. Bezstarostný pohled na život tak není vším, je třeba brát ohled na budoucnost, nejen na čas tady a teď. Pamatujte, že nejste středobodem vesmíru, kolem kterého se vše točí. Na druhou stranu jste optimisty, což je v dnešní době sice bláhová, ale o to více energiidárná vlastnost. A to se pro duševní zdraví hodí.

3

Čtvercové zuby

Vy jste kliďasové. Umíte ovládat své emoce a jste velmi objektivní bytosti. Dar, kterým disponujete je empatie, a právě ta je důvodem, proč jste považováni za nejlepší přátele. Byli byste vynikajícími soudci, protože umíte jít na každého stejným metrem.

4

Obdélníkové zuby

Lidé s tímto tvarem zubů disponují přemírou energie i silnou rozhodovací schopností. Umí podobně jako lidé se čtvercovými zuby, orientovat se v přirozeném právu, jsou organizačními typy a rádi cokoli plánují do budoucna. Kromě toho jistě hýříte přemírou nápadů, a to z důvodu všeobecného rozhledu a chuti vědecky plodit. Víte, co chcete a kam se za tím vydat, ctižádostivost je vaší silnou stránkou.

pos

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button