JídloPrevence

Léčivé účinky česneku: To, co následuje po přiložení česneku na náplast je neskutečné.

Prokrví i mysl a dokonce pomáhá při snižování hladiny cukru v krvi. Vyléčí dokonce bradavice či kuří oka, u kterých každý, kdo se s nimi blíže seznámil, ví, jak je těžké se jich zbavit. Přípravky z lékárny jsou nejen příliš agresivní, ale hlavně častokrát neúčinné. Zkuste si bradavice potírat česnekem dokud nevymizí, případně je také šikovně přelepte náplastí s česnekem na noc.

b8cc41f2c23fcd5970f74c3c49efafec_XL

Jak jíst česnek?

Jak jsme již zmínili, česnek se má jíst v syrovém stavu, pokud z něj chcete využít všechno dobré. Nedoporučuje se to s konzumací ani přehánět. Dejte si pozor i na starý česnek, který poznáte tak, že už nemá svěží zelený stonek ve středu.

Při vaření sice česnek dodá úžasnou chuť, ale ztratí tak značnou část svých účinků.

Co může být lepší než topinky s česnekem? Kdo si jednou dá, už jiné topinky snad jíst ani nebude. Pokud vám vadí česnekový zápach z úst (případně vaší polovičce, spolužákům či kolegům), měla by pomoci trocha mléka.

A co medvědí česnek? Jeho sezóna momentálně sice není, ale jakmile nadejde, najděte si trochu času a vyběhněte někam nasbírat. Dříve, než ho uvidíte, ho určitě ucítíte.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Předchozí stránka 1 2
Štítky

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button