JídloRady a tipy

Lehká polévka, která nastartuje váš metabolismus a spálí tuky

Než vám ukážeme, jak si polévku připravit, měli byste vědět, že obezita může způsobit řadu zdravotních potíží: onemocnění srdce a mozkové mrtvice, vysoký krevní tlak, cukrovku, některé druhy rakoviny, onemocnění žlučníku a žlučových kamenů, osteoartritidu, Dnu, dýchací problémy až spánková apnoe (člověk přestane dýchat na krátkou epizodu během spánku) a astma.

Je to samozřejmě individuální a ne u všech se takto projeví, ale pokud máte obezitu v rodinné anamnéze, riziko stoupá.

Tato polévka, kterou si zde přichystáme, není vhodná na dlouhodobou konzumaci, mohla by naopak vést k podvýživě. Mimo polévky pijte hodně vody, přidejte prospěšné kvasinky a přátelské bakterie pro trávicí systém (kombucha).

Budete potřebovat následující ingredience:polévku

  • 6 rajčat
  • 1 svazek celeru
  • 1, 5 kg mrkve nakrájené na velikosti sousta
  • 1 velká hlava zelí nakrájeného na malé kousky
  • 6 velkých zelených cibulí nasekaných, co do velikosti sousta
  • sůl a pepř

Všechny ingredience dejte do hrnce, osolte, opepřete a zalijte trochou vody. Přiveďte k varu, snižte teplotu a vařte dalších 10 minut.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button