Prevence

Toto je co se stane, když spojíte červené víno a aloe vera

Aloe vera se v některých kulturách používá jako lék již stovky let, ale my tuto rostlinu a její vliv na naše tělo objevujeme až v posledních několika letech. Dnes vám přinášíme nevšední spojení léčivé aloe a lahodného červeného vína.

Dnešní recept obsahuje zvláštní kombinaci aloe a červeného vína. Co víc si však přát než spojení léčivé rostliny a delikatesy, jakou je víno. Vyzkoušejte si víno připravit s námi a uvidíte, že se stane součástí vaší preventivní léčby.

Proč pít víno s aloí?

Tento nápoj vám pomůže, pokud trpíte fyzickou a psychickou únavou a nebude obsahovat nic více než červené víno a listy aloe vera. Je známo, že listy aloe posilují imunitu. Listy, které použijete by neměly být starší více než tři roky, jelikož mají silnější léčivé účinky.

První recept

aloeNejdříve budete potřebovat 1,5 kg namletých listů aloe, dále 2,5 kg medu a 1l kvalitních červeného vína. To vše smíchejte a nalijte do láhve, kterou uschováte do tmavého místa a necháte jeden týden odpočinout.

Používejte jednu polévkovou lžíci směsi po dobu prvních pěti dnů a poté pokračujte v užívání jedné čajové lžičky směsi 2-3 krát za měsíc, třikrát denně před jídlem. To není mnoho, ale víno poslouží jako skvělá prevence.

Recept číslo dva na červené víno s aloe vera

Tento recept obsahuje o něco málo více ingrediencí. Budete potřebovat 300 gramů aloe listů bez hrotů, které rozemelete v mlýnku na maso, půl kila mletého kořene čekanky, půl litru červeného vína a půl litru 70% alkoholu. Všechno zamíchejte dohromady a vlijte do tmavé láhve a udržujte na tmavém místě po dobu několika dnů. V prvních sedmi dnech užívejte jednu lžičku léku třikrát denně dvě hodiny před jídlem. Po sedmi dnech vypijte jednu polévkovou lžíci třikrát denně hodinu před jídlem. Léčba by měla trvat nejlépe dva měsíce.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button